מדי פארם בית מרקחת

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד


מדי פארם קאשבק


No.7solgar סולגאר קומפלקס Aflapin® & UC-II®


סולגאר-No.7  קומפלקס Aflapin® & UC-II®


No 7 
הינו פיתוח חדשני  בתחום הכאב והמפרקים המבוסס על שילוב ייחודי של 7 צמחים ורכיבים המשפיעים בפרק זמן קצר המאפשרים הקלה בטווח גדול של מצבי כאב ודלקת.

No7 של סוגאר  מבוסס על 7 רכיבים הפועלים החל מהשבוע השני לנטילה, ומכאן נגזר שמו הייחודי. רכיבי No.7 מפחיתים כאב ודלקת ומחזירים תנועתיות, גמישות ותפקוד למפרקים פגועים.

מחקרים מוכיחים כי רכיבי אלה יעילים עד פי 3.4 יותר ממוצרים המבוססים על גלוקוזאמין וכונדרואיטין הנחשבים כיום לדור הישן ויעילותם מוגבלת. No.7 הוא הדור הבא לכאבי מפרקים מאחר והוא מבוסס על רכיבי פטנט חדשים שנחקרו קלינית והראו יעילות גבוהה במיוחד. 
בניגוד למוצרי גלוקוזאמין וכונדרואיטין המוגבלים לשימוש בבעיות ברכיים, רכיבי No.7 משפיעים בטווח גדול של בעיות אורטופדיות. 

ניתן לקחת לאורך זמן וללא חשש. בטיחות   נחקרה בבני אדם ונמצאה גבוהה. בניגוד לתרופות נוגדות כאב ודלקת המוגבלות לשימוש של עד 10 ימים,  ניתן לקחת לתקופה ארוכה שאינה מוגבלת בזמן.
יתרון בולט נוסף הינו שיש לקחת אותו רק פעם אחת ביום. רכיבי המוצר במינונים הנכונים הוכנסו בכמוסה אחת ליום!
מתאימים לטיפול בדלקת מפרקים ניוונית, שגרונית ומכנית.

 מחזיר גמישות ומוביליות למפרקים עייפים
 
מפחית כאב ודלקת במפרקים דלקתיים
 
משפר סבילות מפרק בספורטאים


 כבר זוכה למוניטין מצוין ע"י רופאים אורתופדים, ראומטולוגים ורופאי כאב ומשפחה. בארה"ב ובאירופה זוכה המוצר להצלחה רבה בשוק ה – Pain & Inflammation & Joints.

ניתן להשיג: באריזות של 30 כמוסות צמחיות Vcaps.
הנחיות שימוש: כמוסה אחת ביום.

7 רכיבים פעילים ב- No.7: 

1.
אפלפין® - תערובת פטנטית ייחודית המבוססת על צמח הבוסוואליה עם תרכובת מחוזקת של AKBA ושמן לא נדיף של הצמח המעלה את הזמינות הביולוגית של הרכיב לגוף ב- 52%!
 אפלפין® מעכב את אנזים 5-LOX הגורם ליצירה מוגברת של לויקטרויאנים מסוג B4 המעודדים תהליכי דלקת וכאב, מעכב פעילות חלבוני MMP3/13 האחראים על פירוק רקמת המפרק ולו בנוסף, פעילות המשתקת כמעט לחלוטין את מסלול      NFkB שהינם גנים האחראים לדלקת ומעודדים הצמדות מולקולות ברקמה, מפעילים מתווכי דלקת IL6/IL8 ויוצרים הרס של מטריצת המפרק. 

2. ®UC-II - פטנט רשום של קולגן II (האופייני לרקמת הסחוס במפרק) מסוג Undenatured המופק בטמפרטורה נמוכה שאינה מאפשרת לקולגן לעבור תהליך של דנטורציה (המשנה את תכונותיו הטבעיות).
®UC-II מזוהה כרכיב טבעי לגוף על ידי מערכת החיסון ולכן נספג ביעילות ברקמת הסחוס במפרק וגם מפחית תגובתיות ומעורבות של החיסון ברקמת מפרק פגועה על ידי סיוע לוויסות ההתרבות של תאי T. 
בנוסף, נטילה של ®UC-II מפחיתה באופן משמעותי רמות של ציטוקינים מתווכי דלקת ובכך מפחיתה מהחומרה וההיתכנות של OA ו - RA. מדובר במנגנון רגולטיבי, המאזן בין ציטוקינים דלקתיים לציטוקינים אנטי דלקתיים. 

3. תמצית שורש כורכום  מיצוי ייחודי המקדם פי 4 יותר ספיגה בגוף! ובנוסף לפעילות אנטי דלקתית הידועה והמגובה במחקרים, הכורכום גם יעיל בעיכוב מסלולי דלקת מרכזיים, ביניהם עיכוב האנזימים: COX-2 ו- 5-LOX לכן מהווה מרכיב עוצמתי תומך לרכיב האפלפין®.

4. תמצית שורש ג'ינג'ר  מיצוי ייחודי המקדם פי 4 יותר ספיגה בגוף! ומהווה תמיכה לאפלפין® כמשכך כאב טבעי בזכות הקשר שלו לעיכוב של פרוסטגלנדינים וסינתזת לויקוטריאנים. 

5. תמצית פלפל שחור ®BioPerine - תמצית ביופרין® פטנטית המגבירה את הזמינות הביולוגית של רכיבי תזונה שונים וביניהם הכורכום, שאת זמינותו מגבירה הביופרין® ב-2000%!

6. אבקת פלפל חריף (Capsicum) – תרכובת קפסיאצין הפוטנטית בעלת אפקט אנלגטי (משכך כאב) והיעילה בעיכוב גורמים דלקתיים כמו substance P ולויקוטריאן B4. 

7. ®Ester-C – ויטמין C הינו מרכיב מפתח בסינתזת קולגן והכרחי לתפקוד תקין של סחוס, גידים, רקמות חיבור ועצמות. פטנט Ester C® הינו ויטמין C שאינו חומצי ולו כושר ספיגה גבוה וזמן שהייה רב יותר בגוף ולכן יסייע להטמעה טובה יותר של הקולגן.

 

מק"ט : 033984504974
משלוח : ₪10.00
מחיר : ₪170.00
מחיר מבצע : ₪85.00
כמות
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail image
50%
No.7solgar סולגאר קומפלקס Aflapin® & UC-II®
מותגים מובילים
סולגאר סופהרב
אלטמן אלספה
דר עור הדס
וישי VICHY לוריאל
אדרמה לה ראש פוזה
אורל בי סצ'ול
ניוטרוג'ינה סבוקאלם
נוטרי קר
טבע
>>>כל המותגים

צור קשר

הרשמה לניוזלטר


אתר מאובטח SSL

אמצעי תשלום


פייסבוק

שעות פתיחה:
ימים א'-ה', שעות 08:30-20:00
יום ו', שעות 08:30-14:00המחירים הינם למזמינים באתר בלבד

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים