מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג מוצרים
  2. מותגים
  3. /
  4. אלבה alba

אלבה בוטניקה EVEN & BRIGHT קרם מחדש

אלבה בוטניקה EVEN & BRIGHT קרם מחדש
מק"ט: 724742003173
מחיר: 99.90
מחיר מבצע: 74.90
מחיר ל100 גרם 131.40
נותרו עוד 999

אלבה בוטניקה EVEN & BRIGHT קרם לחות SPF15

אלבה בוטניקה EVEN & BRIGHT קרם לחות SPF15
מק"ט: 724742003128
מחיר: 99
מחיר מבצע: 74.90
מחיר ל100 גרם 131.40
נותרו עוד 999

אלבה בוטניקה הוואין וולקניק דיטוקס - פילינג לפנים ולצוואר

אלבה בוטניקה הוואין וולקניק דיטוקס - פילינג לפנים ולצוואר
מק"ט: 724742009281
מחיר: 99.90
מחיר מבצע: 74.90
מחיר ל100 גרם 66.28
נותרו עוד 999

אלבה

אחת הפעולות היותר משמעותיות לשמירה על בריאות העור, הינה פילינג. הפילינג הוא גם השם של החומר וגם השם של הפעולה עצמה, שהמהות שלה הינה הסרת תאים מתים מהעור, הזרמת חמצן והחלקה ויצירת מראה איכותי לעור. אחד המוצרים היותר משמעותיים ואיכותיים להשגת המטרה הינו האלבה – תכשיר פילינג יעיל ואיכותי מאד, המנקה בצורה מהירה ואיכותית לכלוך יום יומי הגורם לבעיות בעור, כולל לכלוך עקשני במיוחד. למה פילינג הוא דבר כל כך חשוב? מהי בעצם הפעולה של תכשיר הפילינג האיכותי אלבה ולמה התכשיר הזה כל כך יעיל? מה היתרונות שלו על פני מוצרים מקבילים אחרים? היכן ניתן למצוא את המוצר האיכותי והייחודי הזה? כל התשובות בהמשך המאמר.

מה זה פילינג ולמה זה כל כך חשוב

כאמור לעיל, פעולת הפילינג הינה הסרת תאים מתים מהעור, מה שמשפר את זרימת החמצן אליו. בנוסף, הפילינג משפר גם את המרקם של העור ומחליק אותו. זאת ועוד -  הפילינג נועד להסיר מהעור סוגים שונים של לכלוך שלא ניתן להסיר בכל דרך אחרת, כולל שימוש בסבון. פעולת הפילינג, כמו פעולות קוסמטיות רבות המוכרות כיום, היתה ידועה כבר בעבר הרחוק. עם זאת, מוצרים איכותיים כדוגמת אלבה, באו לאוויר העולם אחרי מחקר מעמיק ובדיקת יעילות. נשים וגם גברים העושים שימוש מוצר איכותי זה, נוכחים מהר מאד שהיעילות של האלבה גבוהה והתוצאות שהוא משיג טובות, ואפילו טובות מאד. אלבה מנקה בצורה מיטבית את העור ומשאיר אותו בתום הטיפול חלק ומשיי.

הפעולה של אלבה ולמה הוא כל כך יעיל

אלבה הוא מוצר איכותי שבא לאוויר העולם, כאמור, אחרי מחקר מעמיק. המאפיינים שלו הם כדלקמן:

·       מוצר אורגני: אלבה הוא מוצר אורגני, שזה אומר שאין בו חומרים סינתטיים.

·       ידידותי לסביבה: בזמן שכולם מדברים על שמירה על הסביבה והימנעות משימוש בחומרים בלתי ידידותיים לסביבה, אלבה הוא ידידותי לסביבה.

·       לא נוסה על בעלי חיים: מי ששמירה על בעלי החיים חשובה לו, יכול להיות שקט – אלבה לא נוסה מעולם על בעלי חיים. הפיתוח של המוצר התבצע כל כולו בהתבסס על מחקרים וניסויים על בני אדם בלבד.

·       ללא פרבנים: פרבנים הם כימיקלים סינתטיים שהמטרה העיקרית שלהם היא לשמר מוצרי קוסמטיקה שונים לאורך זמן ולהגדיל אגב כך את חיי המדף שלהם. יש הרואים בפרבנים סכנה, ומעדיפים מוצרים נטולי פרבנים, כדוגמת אלבה.

היתרונות הנזכרים לעיל הם משמעותיים, ומציבים את אלבה במקום טוב מאד בראש רשימת מוצרי הקוסמטיקה היעילים. גם אנשי מקצוע בתחום הקוסמטיקה יעדיפו את האלבה על פני מוצרים אחרים.

אם יש לך עניין במוצר איכותי, חדשני ויעיל, שיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, זה בהחלט המקום הנכון והמתאים ביותר עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולרכוש את המוצא באמצעות אתד מדי פארם. המחירים באתר הם אטרקטיביים, וניתן לקבל את המוצר עד הבית בזמן קצר.  

logo בניית אתרים