פילינג עמוק לשיקום וריפוי עור הפנים לפני ומלפנים


פילינג עמוק הוא הפילינג המורכב מכל. כלומר, מבין מגוון סוגי הפילינגים שיש, העמוק, כפי שניתן להבין מעצם השם, הוא הדרסטי ביותר. לפני שניכנס לעובי הקורה, כמה מילים על פילינג בכלל. ישנם 3 סוגי פילינגים – עדין, בינוני ועמוק. הרעיון הוא ללכת מהקל אל הכבד. מכאן ניתן להבין כי פלינג עמוק זה פיתרון אחרון. ממש רק אם אין ברירה.


פעולת הפילינג, באופן כללי, כוללת הסרה של תאים מתים, החדרת חומרים פעילים ועידוד של היווצרות תאים חדשים. בפילינג העדין, אני מסירה שכבה דקה של עור עור הפנים. בפילינג הבינוני החדירה היא יותר עמוקה ובפילינג עמוק מדובר כבר על חדירה ממש לעומק העור אל תוך שכבת הדרמיס.


את הפילינג העדין והבינוני ניתן לעשות אצל קוסמטיקאית רפואית. את הפילינג העמוק כבר עושים בקליניקה של רופא עור או פלסטיקאי. אני שבה ומזכירה חזור והזכר כי הפילינג העמק, לצד הפעולה הכירורגית המתבקשת, מהווה זעזוע עבור העור. בהרבה מקרים אני מכינה את העור של המטופלת לפני ומשקמת אותו אחרי. בנוסף, חשוב לדעת כי לאחר טיפול פילינג עמוק, היות ומדובר בניתוח לכל דבר ועניין, צריך לנוח מספר ימים בטרם חוזרים לפעילות מלאה. הסרה של שכבת עור הופכת את האזור שטופל לרגיש וחשוב לתת לו מספר ימים לבנות מחדש ת שכבות ההגנה השונות.


פילינג עמוק פתרון יעיל ומועיל

מתי נעשה טיפול פילינג עמוק? למשל, כאשר העור נמצא במצב בריאותי ירוד, בין אם בגלל הזנחה מתמשכת, טיפול שגוי או מחלה כרונית. גם אז, הבחירה תיעשה רק לאחר שכבר ניסינו את כל הפתרונות האחרים. חשוב להיזהר מפרסומים שונים שמציעים פתרון של זבנג וגמרנו. אמנות הקוסמטיקה זה תהליכים מתמשכים. עור הפנים שלנו עדין ורגיש ולכן הגישה אליו חייבת להיות זהירה והדרגתית. גם לאחר שעושים טיפול, בין אם פילינג עמוק ובין אם טיפול שגרתי, ממשיכים לטפל ולטפח אותו גם בבית. כל מטופלת שמגיעה אליי מקבלת בגמר הטיפול הדרכה פרטנית על מנת להבטיח שתשמור על עור הפנים בשגרה.


אני תמיד אומרת שהעור זוכר. כלומר, אם נעניק לו את תשומת הלב הראויה בליווי התכשירים והטיפולים הנכונים, הוא ישיב לנו באותה מטבע. הווה אומר פחות פצעים, חיידקים, קמטים וכתמים. השלב שבו ישנו צורך לבצע טיפול של פילינג עמוק הינו שלב שנור בגלל רצף של הזנחה וטיפול שגוי. זהו מצב שבו העור זעוק לעזרה בקול הכי רם שהוא יכול.


ביקור שגרתי של פעם בחודשיים אצל קוסמטיקאית רפואית יבטיח כי עור פנים בריא ומטופח. הערך המוסף זה מצב נפשי רגוע יותר שגם משדר ומשפיע על בריאות העור.

logo בניית אתרים