3 דרכים מומלצות להסרת שיער לצמיתות


יש דרכים שונות להסרת שיער לצמיתות - לכל הפחות על פי היומרה וההבטחות- אשר הבחירה בהן מושפעת משיקולים שונים.


במאמר זה ייסקרו שלוש מהן.

  • הסרת שיער בלייזר - מדובר בטכניקה מובילה ואפקטיבית, אשר תוצאותיה מדברות בעד עצמו. מכשיר הלייזר משלב בתוכו טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השמדת השיער משורשיו. מכשירי לייזר אושרו לשימוש על ידי מכוני תקינה ובריאות מובילים בעולם ונמצאו איכותיים ובטיחותיים להסרת שיער. שיטה זו מתבצעת באמצעות סדרת טיפולים ( עד 12 על פי רוב) בהפרשים של שלושה חודשים בין טיפול לטיפול. בכל טיפול נפגעים כ- 10% מזקיקי השיער. התוצאה המיטבית היא השמדת 70% בקירוב מזקיקי השיער. על מנת למנוע נזקים פוטנציאליים חשוב ביותר לקבל אישור רפואי להיותכם מועמדים מתאימים לטיפול בלייזר. כמו כן חשוב לוודא כי רופא מקצועי יבחן את מידת התאמתכם בכלל ואת האזור שבו מיועדת להתבצע הסרת השיער בפרט.  חשוב לבדוק את צבע השיער, עוביו ועוד על מנת להתאים את עצמת קרן הלייזר לקבלת התוצאה הטובה ביותר.  חשוב לציין, כי הטיפול לא מתאים לכל אחד ולכן כה חשובה הבדיקה המקדימה.
  • הסרת שיער אינפרא IPL – מדובר בשיטה  של הבזקי אור מרוכזים וממוקדים ( חמישה בשנייה) החושפת את רקמת העור המטופלת למנה מרוכזת של אנרגיה גבוהה ומצטברת. שיטת טיפול יעילה זו מייתרת את הצורך בסדרה של טיפולים והתוצאות המושגות בה טובות מאוד. הטיפול מתבצע לאחר תשאול מקיף על אודות מצבכם. הטיפול אינו גורם כאב.לטווח הארוך מתברר יתרון שיטה זו. עם זאת חשוב לברר ולוודא לפני הטיפול האם סוג השיער שלכם מתאים לשיטה טיפולית זו.  מכשירים המשמשים להסרת שיער בשיטה זו אינם פולטים קרינה ועובדי על אנרגיית חום בלבד. התוצאה- עור חלק ואחיד. חשוב לציין כי אנרגיית האור הופכת בתוך אלפית שנייה בלבד לחום של 70 מעלות, הגורם להקרשת החלבון בזקיק המנתק את כל י הדם המזינים אתו ולכן אינו מאפשר עוד צמיחת שיער. בניגוד ללליזר, מכשיר IPL מייצר אור באורכי גל שונים. הטווח הרחב מאפשר טיפול במגוון גדול יותר של סוגי עור ושיער. הבזקי הרוג של המכשיר בטוחים מאוד לשימוש.
  • אפילציה – טכניקה ותיקה להסרת שיער באמצעות מחט חשמלית שתפקידה להעביר פולסים מהירים לזקיק השיער ולקטול אותו. טכניקה זו מתאימה גם להסרת שיער פלומי שקשה מאוד ולפעמים בלתי אפשרי להסירו בדרכים אחרות. כמו כן אין כל הגבלות בריאותיות להסרה בדרך זו ולכן היא מתאימה לכולם ולבעלי כל גווני השיער. אף שניתן להתחיל בטיפול בשיטה זו בכל גיל רופאים ממליצים לבנות להמתין עד לקבלת הווסת מאחר ששינויים הורמונאליים עלולים להשפיע על אופן צמיחת השיער.
logo בניית אתרים