איך לבחור בקבוק שמתאים לילד שלכם


יש לכם תינוק חדש וקטנטן בבית ואתם תוהים איזה בקבוק לבחור לו? מבולבלים ממגוון הבקבוקים הכל כך עצום שמוצע בחנויות כיום? אם כן, אינכם היחידים. הורים רבים, ובעיקר הורים טריים, מוצאים עצמם מול מדפי החנויות מבולבלים ממבחר הבקבוקים לילדים. מדובר במוצר מבוקש מאד, מוצר שמשלב כמה אלמנטים חשובים שכדאי לבחון לפני הרכישה. איך לבחור בקבוק שמתאים לילד שלכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה:


החומר שממנו הוא עשוי – השוק מציע כיום מבחר של בקבוקי הזנה לילדים. את הנקודות החשובות ביותר שיש לבחון לפני שבוחרים את הבקבוק, היא החומר שממנו הוא עשוי. מומלץ לקנות בקבוק העשוי מפוליפרופילן, כמו בקבוקי ההזמנה של NUK למשל, חומר מקובל מאד כיום בתחום זה, וכן כזה הנחשב לעמיד מאד וגם לאיכותי. הוא איננו רעיל וללא חומרים מזיקים כמו ביספינול A למשל, ממנו עשויים מוצרי פלסטיק רבים.


גודל הבקבוק – ישנם גדלים שונים של בקבוקים. אפשר למצוא על המדפים בקבוקים המכילים כמות של 150 מ"ל וגם בקבוקים בכמות של 300 מ"ל. חשוב לבדוק כמה אפשרויות שונות, תוך התייחסות לצרכים הקיימים ולכמות ההזנה הנדרשת לילד. במידה ומדובר בכמות רבה, בקבוק גדול יותר, של 300 מ"ל הוא הפתרון. כשהכמות היא קטנה, אפשר להסתפק בבקבוק קטן יותר.


סוג הפטמה – לצד גדלים וחומרים שונים, הנה פרמטר נוסף וחשוב לא פחות שגם אליו כדאי להתייחס. הפטמות המחוברות לבקבוק מוצעות גם הן בכמה סוגים שונים. אפשר למצוא פטמות העשויות מסיליקון וגם פטמות העשויות מלטקס. באופן כללי, פטמות סיליקון נחשבות לעמידות יותר וכן לכאלו שאינן סופגות ריחות. מצד שני, הסיליקון הוא חומר סינטטי ולא בהכרח יתאים לכל אחד. פטמות לטקס נחשבות לפטמות הרבה יותר רכות, בהשוואה לפטמות סיליקון, אך פחות עמידות. כשבוחרים את הפטמה יש לבדוק את הגודל שלה ולא רק את החומר שממנו היא עשויה ולוודא שפיתחה מתאים לתינוק ומאפשר לו לקבל את המזון בכמות הנדרשת לו מבלי להתאמץ מדי.  


מי היצרן – ישנן כמה חברות מובילות בשוק כיום, המתמחות בייצור מוצרי לתינוקות ובייחוד בקבוקי הזנה, כדוגמת NUK. חשוב לבחור בקבוק המיוצר על ידי חברה מוכרת, חברה מומלצת ומובילה. מדובר בהשקעה משתלמת ובעיקר כדאית. בקבוק המיוצר על ידי חברה כזו יותאם באופן מלא לתינוק, יאפשר לו לקבל את ההזנה הנדרשת לו ובעיקר גם יציע את רמת הבטיחות הנדרשת, תוך עמידה בכל התקנים הנדרשים בתחום זה.


אז, רגע לפני שאתם בוחרים את הבקבוק לתינוק שלכם, התייחסו אל הפרמטרים המוזכרים מעלה והקדישו לכך זמן. אל תמהרו לבחור וגם אל תתפשרו על האיכות. לתינוק שלכם מגיע הטוב ביותר וזה הזמן לבחור עבורו את מה שהוא זקוק לו, מוצר איכותי בהתאמה מלאה. 


logo בניית אתרים