חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד.

שירות לקוחות 03-6560428

משלוחים לכל חלקי הארץ 

סופהרב - מעט ממה שהטבע יכול להעניק לנו

כבר 30 שנה שחברת אמברוזיה – סופרהב היא אחת החברות הבולטות בתחום תוספי מזון והוויטמינים בארץ ובעולם. החברה מאמינה באיכות, במצוינות, ומקצועיות שיתרמו לאיכות חייכם. חברת אמברוזיה – סופרהב הוקמה בשנת 1986 והינה בין המובילות בתחומה. לחברה מגוון רחב של מוצרים שכולל למעלה ממאה תכשירים על בסיס טבעי. לאורך השנים התבססה החברה כמובילה בתחום תוספי התזונה והיום היא אחת משחקני המפתח בשוק. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים בתחומי התזונה והבריאות העומלים במרץ על מנת לפתח ולייצר תוספי מזון איכותיים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


הטבע פוגש מקצועיות ואיכות:

סופרהב מקפידה לשמור על איכות מוצרים גבוהה. מפעלי החברה הממוקמים בנצרת הם מהמתקדמים בעולם בהם פועלות מעבדות אשר מפקחות על תהליך הייצור וכך מתקיימת בקרה על איכות המוצרים. מוצרי החברה מותאמים לאורח החיים הישראלי אך בשל ההצלחה הרבה פותחו קווי ייצור שעונים לדרישות במדינות נוספות בעולם. בשל רמת הייצור הטובה כל מוצרי החברה נושאים את תווי האיכות העולמיים.


כחלק ממקצועיות החברה, מתבצעות בדרך קבע בדיקות למוצרים השונים על מנת לוודא את תקינותם ויעילותם. בסופרהב מאמינים כי השירות אינו נגמר כאשר המוצר יוצא מהמפעל ולצורך כך קיימת מחלקת הדרכה וקשרי לקוחות. מטרת המחלקה לתת מענה ללקוחות אשר צריכים הסבר והדרכה. התקנות המחמירות שהחברה מיישמת הביאה לכך שגופים אחרים ביקשו לייצר את מוצריהם במפעלי החברה.


הרצון והשאיפה לשמור על מקומם המרכזי בשוק תוספי התזונה במקביל לצורך להתפתח ולהתקדם, הובילו לשיתוף פעולה מיוחד בין סופרהב לבין מוסדות רפואיים ומחקריים אשר עורכים מחקרים על מוצרי החברה. במסגרת המחקרים נמצא ששמונה ממוצרי החברה הראו תוצאות חיוביות שהתפרסמו בעיתונות המקצועית.


בין המוצרים שהחברה מייצרת ישנם וויטמינים, פורמולות מיוחדות, חומצות שומן, מוצרים פרוביוטים, תמציות צמחים, מינרלים, תוספי תזונה לטיפול באין אונות ועוד. מפעלי החברה בנצרת הם היחידים במזרח התיכון שמייצרים כמוסות ג'ל וכמוסות ג'ל צמחיות. לאור הכבוד שהחברה רוכשת לטבע, במהלך פיתוח המוצרים ישנו דגש על שמירת הסביבה ותנאי ייצור הולמים. בחברה משתמשים ביתרונות של הטבע על מנת לעזור לכולנו לחיות חיים בריאים יותר.


למעבר לעמוד של מוצרי סופהרב לחצו כאן

ביו בליס Supherb

תמצית רימונים Supherb

SupHerb סיקריד

2all - בניית אתרי אינטרנט