חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד.

שירות לקוחות 03-6560428

משלוחים לכל חלקי הארץ 

סולגאר תוספי תזונה

חברת סולגאר (Solgar) היא חברה מוכרת ביותר בשוק של תוספי התזונה הבריאותיים. חברת סולגאר הוקמה בשנת 1947, ומאז היא פועלת על מת להוסיף בריאות ללקוחות בכל רחבי העולם. חברת סולגאר solgar מייצרת תוספי בריאות מסוגים שונים, בליין מורחב במיוחד. החברה פתחה כ-30 פטנטים המוכרים בכל רחבי העולם, בתחום של טכנולוגיות בריאותיות מתקדמות. החברה קבלה במהלך 70 שנות פעילותה כ- 30 פרסי איכות על מוצרים שונים וקטגוריות שונות של חברת סולגאר solgar.


סולגאר ישראל

בשנת 1986 הקימה חברת סולגאר העולמית את הסניף שלה בישראל, על ידי אלכס מאור ואיתן מרקוביץ. חברה זו היא החברה היחידה שמורשית לשווק את המוצרים של חברת סולגאר העולמית. בזכות הסניף הישראלי, כל התחום של ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה אחרים התפתח בארץ באופן משמעותי. תושבי הארץ נהנים כיום מיותר מ-230 מוצרים שונים של חברת סולגאר, אשר נמכרים ביותר מ-1000 מקומות בכל רחבי הארץ. חברת סולגאר ישראל דואגת להעניק ללקוחותיה מגוון גדול ככל האפשר של מוצרים, תוך שמירה על המקצועיות הגבוהה ואיכות המוצרים הגבוהה, המאפיינת את חברת solgar העולמית.


ערכי המותג

חברת סולגאר שומרת על מספר ערכי מותג בסיסיים, אותם היא מיישמת בקפדנות בכל מקום, ובכל מוצר. חברת סולגאר נותנת ללקוחותיה ניסיון רב, של קרוב ל-70 שנה בעולם, ו-30 שנה בארץ, הן במחקר ובפיתוח של תוספי תזונה והן בייצור ובשיווק שלהם; איכות גבוהה, שמתקבלת בזכות הריכוז של כל פעולות הייצור, מן המחקר ועד לאריזה, באותה החברה ; ידע מקצועי מקיף אשר מוביל לפיתוח של תוספי תזונה יעילים; מוצרים טבעיים ככל האפשר; דיוק בפעילות וברישום הפעילות; ניקיון מוקפד, משלב הייצור ועד לשלב השיווק; בטיחות מלאה למשתמשים, על פי התקנים של ה-FDA, ה-GMP, ותקני הבריאות בארץ, בארה"ב ובאירופה; טכנולוגיה ברמה גבוהה; ידידותיות לסביבה – כל המוצרים ארוזים באריזות זכוכית מתכלות; ידידותיות לצמחונים – מרבית המוצרים של חברת סולגאר solgar מתאימים לצמחוניים ולטבעונים; ושירות מקצועי – הכולל הדרכה ללקוחות, וייעוץ מקצועי על ידי תזונאים, רוקחים, נטורופתים ועוד.

למעבר לעמוד של מוצרי סולגאר לחצו כאן


2all - בניית אתרי אינטרנט