חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד.

שירות לקוחות 03-6560428

משלוחים לכל חלקי הארץ 

סולגאר מוצרי בריאות

סולגאר הינה אחת החברות המובילות בתחום תוספי התזונה והויטמנים. חברת סולגאר שמה לעצמה כדגל להתאים ולשפר את איכות ובריאות הציבור. לקיחת תוספי המזון של סולגאר איננה מהווה תחליף לייעוץ רפואי. בכל בעיה יש להיוועץ עם רופא ולא לסתור את ההנחיות שלו.

חברת סולגאר מייצרת את מוצריה בהתאם לסוגי האוכלוסייה השונים על מנת להתאים עד כמה שניתן את איכות המוצרים ולענות על הורך הספציפי של אותו השלב בחיים.


נשים - ישנם סוגים שוני של נשים, העוברות תקופות שונות בחייהן. חברת סולגאר מנסה להתאים תוספי מזון אשר יתאימו לאורח חיים המשתנה של נשים שונות. בין אם הן אימהות, סטודנטיות או קרייריסטיות. כמו כן נדרשת התאמה לשלב השונה בחיים כגון זמני הריון, הנקה, מחזור הווסת, גיל המעבר וכן הלאה. לכל שלב יש צורך גופני אחר והשלמות אחרות אשר נדרשות על מנת לחזק ולשפר את הגוף.

גברים - גם הגברים אינם מקשה אחת וישנם כאלו הסובלים מדברים שונים ומנהלים אורח חיים שונה. חברת סולגאר באה להציע פתרונות טבעיים למצבים כמו סטרס, התקרחות, אין-אונות או סתם תוספת אנרגיה על מנת להמשיך לתפקד באופן מיטבי.

ילדים - ילדים כמובן זקוקים למוצרים המיועדים במיוחד להם עם המינונים המתאימים להם. תוכלו למצוא תוספות העוזרות להתגבר על מחלות החורף והווירוסים למיניהם, או ויטמינים המיועדים להם במינון ובצורת הלקיחה. וכן הלאה.

גיל שלישי - בגיל זה כולם רוצים לשמר ולשפר עד כמה שניתן את איכות החיים ולחזק את כל מה שנוטה להיחלש עם הגיל. סולגאר מספקת פתרונות לחיזוק הזיכרון, חיזוק העצמות והמפרקים והעלאת האנרגיה והתפקוד המיני.

ספורט - ספורטאים זקוקים לתוספי מזון וויטמינים יותר מאשר אדם ממוצע שכן הם מוציאים אנרגיה רבה והגוף שלהם צריך חיזוק. גם לטיפול בפציעות וגם לשימור משאבי הגוף.

התאמה אישית - חברת סולגאר דוגלת בהתאמה אישית של המוצר ללקוח ולכן כל לאחד מוזמן להתייעץ איתם על מנת להתאים לעצמו את המוצר המתאים.

למעבר לעמוד של מוצרי סולגאר לחצו כאן

2all - בניית אתרי אינטרנט