חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד.

שירות לקוחות 03-6560428

משלוחים לכל חלקי הארץ 

וישי דואגת לטיפוח שלך מכף רגל עד ראש

מעבדות וישי הינה חברה אשר עוסקת בתחום הטיפוח. מטרתה היא לספק לכל אישה את היכולת להעניק לעור הפנים והגוף ולשיער את הטיפול הטוב ביותר ולשמור על מראהו בריא, רענן וצעיר.


מוצרי וישי הינם מוצרים המיוצרים בפיקוח ואחרי בדיקות מעבדה קפדניות על מנת לוודא את איכות ויעילות המוצרים. את מוצרי וישי לא ניתן להשיג בכל חנות קוסמטיקה או פארם אלא רק בבתי מרקחת פרטיים. ניתן לראות את הרשימה המדויקת ומפורטת באתר החברה של וישי.


חברת וישי מתמקדת בתחומים השונים ונותנת מענה לאיזורי הגוף השונים. כמו למשל:

טיפוח פנים - וישי מייצרת מוצרים המיועדים לטיפוח עור הפנים כמו קרם לחות והזנה לשימור עור הפנים ושמירה על הרעננות. כמו גם מוצרים המיועדים לניקוי עור הפנים ולטיפול אנטי- אייג'ינג. כמובן שכל אחד מהמוצרים מותאם ומיועד לסוגי העור השונים בהתאם לנתונים האישיים של כל לקוחה.

טיפוח גוף - מוצרים שונים המיועדים לשמור על הגיינית הגוף ולשמירה על לחות והזנה של עור הגוף.

טיפוח שיער - חברת וישי מספקת פתרונות לטיפוח יומיומי של השיער, שמירה על הברק וחיזוק סיבי השערה על מנת לשמור על מראה בריא וחזק של השיער. כמו כן מספקת וישי מוצרים להגנה וטיפול מפני קשקשים.

מייק אפ - גם בתחום האישי חברת וישי באה לספק מענה . ניתן למצוא מוצרי מיק אפ שונים בצורות השונות. מייק אפ המגיע בצורת סטיק, מייק אפ נוזלי ואף פודרה.

הגנה מהשמש - חברת וישי מבינה כי הגנה מפני השמש היא אחד הקריטריונים לשמירה על העור ולכם מספקת מוצרים המגנים מפני השמש לילדים, מבוגרים לעור הפנים ולשאר הגוף.

ייעוץ והתאמה אישית - חברת וישי מאמינה בחשיבות של התאמה אישית לנתונים המדויקים של כל אחד. לכן חשוב לה להציע אופציות ייעוץ והתאמה אישית לכל אחת. על מנת להתאים לכל לקוחה את המוצר המתאים לה, יש לדעת מה גילה, מהם הרגלי הטיפוח שלה, מהו סוג העור שלה ובמה היא הייתה רוצה להתמקד. בהתאם לכל הנתונים האלו ניתן להתאים את המוצר האופטימלי.

למעבר לעמוד של מוצרי וישי לחצו כאן

וישי ג'ל לחידוש פני העור

וישי אקוואליה טרמל ספא

וישי קרם יום לעור יבש


2all - בניית אתרי אינטרנט