חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד
הירשם או התחבר 
שירות לקוחות: 03-6560428 
משלוחים לכל חלקי הארץ
 
  1. קטלוג מוצרים
  2. /
  3. ארון התרופות
  4. /
  5. משככי כאבים וחום

אקמול פוקוס להקלה במיגרנה 30 קפליות

אקמול פוקוס להקלה במיגרנה 30 קפליות

אקמול פוקוס ACAMOL FOCUS להקלה במיגרנה, לשיכוך כאבי ראש, כאבי מחזור וכאבים המלווים בחום

 
חומרים פעילים: Acetylsalicylic acid 250mg, Paracetamol 250mg, Caffeine anhydrous 65mg


תכולה:
30 קפליות

יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

 
חומר פעיל: Paracetamol/ Caffeine/Acetylsalicylic Acid מינון: 2 קפליות כל 6 שעות, עד 8 קפליות ביום. צורת מתן: קפליות התויה: להקלה במיגרנה, לשיכוך כאבי ראש, כאבי מחזור וכאבים המלווים בחום ספק/יצרן: טבע


למוצרים נוספים מבית המותג :
מק"ט : 7290000803913
משלוח: 34.90
מחיר מבצע: 36
facebook imagetwitter imageemail image

אזהרות
תכשיר זה מכיל אספירין אשר כמו תכשירים אחרים השייכים לקבוצת נוגדי דלקת שאינם סטרואידים (NSAID’s) עלול להגביר את הסיכון לדימום בקיבה במיוחד במקרים הנ"ל: באנשים הנוטלים בו-זמנית תרופות לדילול דם, סטרואידים ותרופות  NSAID’sאחרות, בשימוש ממושך בתכשיר ובצריכת אלכוהול.
תכשיר זה מכיל פרצטאמול אשר עלול לגרום לנזק בכבד במקרים האלה: כאשר ניתן במינון גבוה מהמומלץ, ניתן לתקופה ממושכת, שותים משקאות אלכוהוליים בתקופת הטיפול, כשנוטלים תרופות נוספות המשפיעות על פעילות הכבד.
אין ליטול תרופות נוספות להורדת חום ושיכוך כאבים או תרופות להצטננות ללא התיעצות עם רופא או רוקח- למניעת
מינון יתר/הרעלה של פרצטאמול.
יש להגביל את צריכת הקפאין בזמן הטיפול.
אין להשתמש בתרופה זו לעיתים קרובות או תקופה ממושכת בלי להיוועץ ברופא.
אם הינך רגיש/ה למזון כלשהו או לתרופה כלשהי, עליך להודיע על כך לרופא לפני נטילת התרופה.
    התכשיר עלול להפריע לתוצאות של בדיקת סוכר בדם.    
    אין ליטול תרופה זו 7 ימים לפני כל ניתוח.
    אין להשתמש בתרופה במתבגרים ובילדים מתחת לגיל 12 ללא התייעצות עם רופא.
    אין ליטול תרופות נוספות להורדת חום ושיכוך כאבים ללא התייעצות עם רופא.
    תגובות בין-תרופתיות
אם הינך נוטל/ת תרופה נוספת, או אם גמרת זה עתה הטיפול בתרופה אחרת, עליך לדווח לרופא המטפל כדי למנוע סיכונים 
או אי-יעילות הנובעים מתגובות בין-תרופתיות במיוחד, לגבי תרופות מהקבוצות הבאות: תרופות נגד קרישת דם (כגון וורפרין או קלופידוגרל), פרובנציד (לשגדון), מטוכלופראמיד או דומפרידון (לטיפול בבחילה, הקאה ובעיות קיבה אחרות), כולסטיראמין (להפחתת יתר שומני הדם), תרופות אשר מזרזות פעילות אנזימי כבד כגון: ברביטורטים או פניטואין (לעויתות), מטוטרקסט, תרופות נגד סכרת, זידובודין (לאיידס), תרופות נוספות בעלות פעולה משככת כאבים ונוגדי דלקות, תרופות המשפיעות על חומציות השתן, קורטיקוסטרואידים, תרופות להורדת לחץ דם (כגון מעכבי ACE), נוגדי דיכאון או חרדה (כגון קבוצת SSRI), סותרי חומצה, תרופות לטיפול באסטמה (כגון תיאופילין), משתנים (כגון פורסמיד).

בחרת לרכוש תרופה מאתרנו


לפי החוק אנו שולחים את התרופות עם חברת שליחים המאושרים על ידי משרד הבריאות


שהמוצרים יגיעו אליכם בטמפרטורה מבוקרת ובתנאים נאותים


המשלוח לכל החבילה הינו 19.90 שח'

שליח עד הבית לכל הארץ 24.9 ש"ח 2-4 ימי עסקים 
איסוף עצמי (מבית המרקחת ברח' חיים לנדאו 9 חולון) ללא עלות בתיאום טלפוני עם בית המרקחת
E-POST (מומלץ! לבדיקת נקודות איסוף לחצ/י כאן ) 5 ש"ח 2-10 ימי עסקים (איסוף מנקודות לוקרים וחנויות ברחבי הארץ. במידה ויהיה עומס בנקודת החלוקה שנבחרה, תשלח החבילה אל הנקודה הקרובה ביותר אליה)
משלוח תרופות יבוצע על ידי שליח יעודי לכל הארץ  34.9 ש"ח עד 48 שעות (משלוח מעבר לקו הירוק יחוייב ב-49.90 ש"ח)
למידע נוסף

מקבלים את כל כרטיסי האשראי. ניתןן לשלם ב- PayPal

הרכישה באתר מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

2all - בניית אתרי אינטרנט