חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד.

שירות לקוחות 03-6560428

משלוחים לכל חלקי הארץ 

אלטמן - מוצרי בריאות איכותיים

חברת אלטמן (Altman) היא חברה ישראלית, אשר מייצרת ומשווקת מגוון סוגים של תוספי תזונה איכותיים. החברה מעניקה ללקוחותיה כ-40 שנות ניסיון בתחום, והיא משווקת להם מעל ל-500 מוצרים שונים, אשר משווקים בכ-1500 מקומות בכל רחבי הארץ. חברת אלטמן משתפת פעולה עם ארגון "אמון הציבור", ובכך מבטאת את הסטנדרטים הגבוהים שלה בכל הקשור להגינות, לשקיפות ולאיכות.


המוצרים של אלטמן

חברת אלטמן משווקת מספר סדרות של מוצרים, אשר מקיפים את כל תחומי החיים של האדם הממוצע, לדוגמא: אלטמן בייסיק – תוספי תזונה בסיסיים לכלל הציבור; אלטמן פמינה – תוספי תזונה לנשים; אלטמן ילדים; אלטמן חורף – המיועד למניעת מחלות החורף; אלטמן דיג'סט – לבעיות עיכול; אלטמן 40+ - לגילאי 40 ומעלה; ועוד. חברת אלטמן מעניקה ללקוחותיה לא רק מוצרים איכותיים, אלא גם ייעוץ מקצועי, ליווי אישי והדרכה ממוקדת על ידי תזונאיות ואנשי מקצוע נוספים.


הסברה רפואית

הנציגים של חברת אלטמן altman נפגשים עם מגוון קהילות מקצועיות בתחום הרפואה, מרופאים קונבנציונאליים, דרך דיאטניות ועד מומחים ברפואה משלימה. בנוסף, הם פוגשים את הצרכנים, ושומעים מהם על צרכים ודרישות שונות. כך, מייצרת חברת אלטמן altman תוספי תזונה אשר מתאימים לכל צורך ולכל אדם. במקביל, עורכת אלטמן הסברות לציבור, וקורסים אשר מיועדים לאנשים אשר מעוניינים להרחיב את הידע שלהם בנושאים של תזונה ותוספי תזונה. הנציגים של חברת אלטמן משתפים פעולה עם מגוון מכללות לרפואה משלימה בכל רחבי הארץ.


איכות

תוספי תזונה נועדו לאפשר לאדם המודרני להכניס אל גופו את הוויטמינים, המינרלים ואת חלקי התזונה האחרים, אותם הוא אינו מצליח לקבל באמצעות המזון אותו הוא אוכל. אך על מנת שהתוספים הללו יהיו יעילים, וכמובן לא יגרמו נזק, הם חייבים להיות איכותיים, להגיע ממקורות נקיים ולהיות מעובדים בצורה מדויקת, נקיה ואיכותית. חברת אלטמן altman משתמשת בעשרות שנות הניסיון שלה, על מנת לבנות מערכת איכות מחמירה במיוחד. החברה עורכת בדיקות איכות קפדניות לכל אורכו של תהליך הייצור, על מנת לוודא שהמוצרים אכן איכותיים, ובסטנדרט גבוה.

למעבר לעמוד של מוצרי אלטמן לחצו כאן

אלטמן ברזל פלוס

פרוביוטיק פמינה אלטמן


2all - בניית אתרי אינטרנט