ספירולינה לניקוי רעלים


צריכה קבועה של אצת הספירולינה מאפשרת לגוף לקיים ולתחזק תהליכים פיזיולוגיים רבים. לאצה יש חשיבות תזונתית גבוהה במיוחד, זאת משום שהיא מכילה רכיבים תזונתיים רבים ביניהם מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו, ועוד. רכיבים אלה מאפשרים לאזן את הגוף ואף מונעים מחלות, זיהומים ודלקות מסוגים שונים. ספירולינה משמשת כמנקה רעלים, זאת תודות להיותה עשירה ברכיבים מסוימים המאפשרים את פעולת סילוק הפסולת מהמעיים ומשאר האיברים בגוף. 

מה גורם להצטברות של רעלים בגוף שלנו?

רעלים נמצאים במזון אותו אנו אוכלים, בעיקר במזונות מן החי כגון בשר, עוף, מוצרי חלב וביצים. במהלך הזמן הרעלים מצטברים ברקמות וגורמים לנו לתופעות שונות ביניהן כאבי ראש, עייפות כרונית, בעיות פרקים ועוד. אצת ספירולינה מנקה את הגוף מרעלים וממתכות אשר הצטברו בו ואף מפחיתה סיכויים לחלות במחלות לב, כלי דם וסרטן.

כלורופיל

כלורופיל הוא חומר אשר נמצא כמעט בכל צמח בעל פיגמנט ירוק וקיים גם באצת הספירולינה. הכלורופיל אחראי על תהליך הפוטוסינתזה שבלעדיו אף צמח לא יכול להתקיים. היותה של האצה הירוקה מכילה ריכוזים גבוהים של כלורופיל מאפשרת לה להוות בסיס לתהליכים של הרחקה וסילוק פסולת מהמעיים, ממערכת העיכול וממחזור הדם. בנוסף הספירולינה מנקה רעלים שהצטברו בגוף ומעלה את רמת החמצן בגוף.

ויטמין C

ויטמין C מצוין לפעולה של ניקוי וסילוק רעלים ופסולת מהגוף. הוויטמין מסיס במים ולא נחשב לרעיל כאשר צורכים אותו ברמות גבוהות זאת משום שהוא מופרש בשתן. כמות גבוהה של ויטמין C באצת הספירולינה מנקה את הגוף ממתכות ומרעלים ומחזק את המערכת החיסונית בגוף.

סיבים תזונתיים

אצת הספירולינה מכילה סיבים תזונתיים מסיסים אשר סופחים מים במעי הדק. אחד מהסיבים האלה נקרא פקטין. הפקטין מתנפח, סופח נוזלים ומשאיר בתוכו הצטברויות של שומן, סוכר וכולסטרול ומונע מהם להיספג בגוף. סיבים תזונתיים מאפשרים לאצת הספירולינה לנקות את הגוף מרעלים למנוע מהם להיכנס לגוף שלנו מלכתחילה. אחד הכלים החשובים לניקוי רעלים הוא צריכה מופחתת של קלוריות. אצת הספירולינה מסייעת לנקות רעלים מהגוף הודות לעובדה שהיא שומרת לנו על משקל גוף מאוזן, וגורמת לנו לאכול פחות. בנוסף, צריכה יומיומית שלה מגבירה את תהליך המטבוליזם בגוף ובכך ספירולינה מנקה את הרעלים דרך חילוף חומרים תקין ופעיל.

לחצו כאן למבחר מוצרי ספירולינה לרכישה באתר.

logo בניית אתרים