חיפוש מהיר

הרשמו לקבלת הטבות, מבצעים ופינוקים!  לחצו כאן

לסל הקניות

המחירים הינם למזמינים באתר בלבד.

שירות לקוחות 03-6560428

משלוחים לכל חלקי הארץ 

בחר באלטמן רוקחות טבעית

חברת אלטמן הינה אחת החברות של תוספי המזון הידועה והגדולה בארץ. היא משווקת שלל ויטמינים ותוספי מזון רבים. קשה להיכנס לבתי מרקחת או חנויות הפארם ולא להבחין בשורות המדפים של מוצרי אלטמן. אלטמן נמצאת במקום מכובד של שיווק והפצת תוספי מזון ולמען שיפור הבריאות ואיכות החיים של הציבור. ניתן למצוא מגוון רחב של ויטמינים שונים המומלצים ללקיחה כתוספי מזון. אלטמן מייצרת מוצרים על פי פילוח אוכלוסיות שונות כמו מוצרים לילדים ופעוטות, מוצרים לנשים וכן הלאה. ישנם מספר תחומים בהם הם מתמקדים ומתעסקים. בריאות העצם, מינרלים, ויטמינים, מולטי ויטמינים, צמחי מרפא, ניהול משקל ועוד.


הריון והנקה

ייצור מוצרים המיועדים לאיזה בתקופה רגישה ומחושבת זו של חייה. הדבר ידוע כי בהריון והנקה אי אפשר להכניס כל מה שרוצים לגוף ויש צורך להתחשב ולהתייעץ על מנת לוודא שהדבר אינו פוגע בעובר או בחלב האם. בחברת אלטמן ישנם מוצרים הלוקחים זאת בחשבון. כמו כן קיימים מוצרים המיועדים במיוחד לחיזוק ספציפי על פי הנתונים של הריון והנקה.


מערכת העיכול

בעיות עיכול הן אחת הבעיות הנפוצות ביותר הקיימות. תופעה מדאיגה זו רק הולכת וגדלה ככל שעוברות השנים. בחברת אלטמן ניתן למצוא סדרה שלמה של תוספים אשר מיועדים לסיוע ושיפור של מערכת העיכול. כגון פרוביוטיקות מסוגים שונים וכן הלאה.


כשרות

בהתאם לציבור שומר הכשרות הקיים בארץ, מרבית המוצרים של אלטמן הינם כשרים. יחד עם זאת במצב של ספק, אלטמן מספקת שירות שבו ניתן לשאול את רב החברה באופן זמין ומהיר לגבי כשרות מוצר ספציפי.


חשוב להדגיש כי בד בבד עם העובדה כי אלטמן שמה לעצמה מטרה לשפר את איכות ובריאות הציבור, לא מדובר בתחליף לייעוץ רפואי מקצועי. בכל בעיה רפואית משמעותית הפתרון הראשוני הוא רופא המשפחה שלך. רק לאחר התייעצות והבנה במה מדובר תוכל לגשת לעולם תוספי המזון ולרכוש לעצמך את התוספים המתאימים אשר יהיו נכונים לך על מנת לשפר את איכות חייך ולאפשר לך חיים בריאים ונוחים יותר.

למעבר לעמוד של מוצרי אלטמן לחצו כאן

2all - בניית אתרי אינטרנט